Karol: Mam dość spore biuro i cyklicznie byłem zmuszony do płacenia wysokich rachunków za prąd. Poczytałem trochę w internecie i postanowiłem zainwestować w żarówki LED. Opinie ekspertów się potwierdziły, ponieważ teraz płacę znacznie mniej, a w obiekcie jest dalej tyle samo światła, polecam serdecznie!


Władysław: Razem z bratem odpowiadamy za małej wielkości halę produkcyjną, która pracuje przez całą dobę. Z tego powodu dość frustrującym momentem było cykliczne płacenie za prąd. Zmieniło się to w momencie, kiedy zainwestowaliśmy w żarówki LED. Po roku inwestycja się w pełni zwróciła!


Dagmara: Moja agencja dysponuje sporej wielkości biurem i jednym z problemów zawsze były dla mnie malutkie okna, przez co światła muszą być zapalone cały czas. Bardzo się zdziwiłam, kiedy po zmianie standardowych lamp na żarówki LED opłaty znacznie się zmniejszyły. Polecam każdej firmie, opłaca się :)


Marek: W domu już dawno stosuję żarówki LED, ale dopiero opinie znajomych zachęciły mnie do zainstalowania ich w mojej firmie, która nierzadko działa całą dobę. Największym zaskoczeniem był pierwszy rachunek za prąd po inwestycji, który był o kilkadziesiąt procent mniejszy od poprzedniego, dlatego polecam serdecznie każdemu przedsiębiorcy.


Natalia: Mój salon kosmetyczny często pracuje w godzinach wieczornych, dlatego za namową koleżanek postanowiłam być ekologiczna i zaopatrzyłam się w żarówki LED. Opinie się potwierdziły, ponieważ teraz płacę mniej za prąd, a i tak w salonie mam tyle samo światła, co wcześniej. Polecam!